postheadericon Půjčení vozu v zahraničí

Půjčovna aut Praha, ale i spousta jiných tuzemských a zahraničních autopůjčoven má v nabídce možnost zapůjčení vozidla do zahraničí, případně je možnost využít zapůjčení přímo v zahraničí. Tato nabídka se týká i služby limousine service, která je určena pro náročnější klientelu.

Existují tedy dva způsoby jakými se vypravit zapůjčeným automobilem do zahraničí. Můžete využít služeb půjčovna aut Praha, kde při zápůjčce samotného vozu nahlásíte pouze cíl cesty do zahraničí. Tento fakt bude uveden i do podepsané smlouvy a společnost bude mít přehled o tom, kde se dané vozidlo nachází. Tento servis je možné zajistit i pro služby limousine servis, kde se o Vás postará vyškolený a profesionální řidič. Limousine service je vůbec velmi vyhledávanou službou, kterou oceňují především vysoce postavení byznysmeni. Pravda je, že nejčastěji pouze na území České republiky.

Druhou variantou už není půjčovna aut Praha, ale zapůjčení vozidla přímo v zahraničí u tamní společnosti. Vyřízení a zamluvení daného vozu provedete jednoduše pomocí internetu, kde si domluvíte přesný termín vyzvednutí a vrácení automobilu. K vyzvednutí vozu Vám následně stačí pouze platný řidičský průkaz a platební karta, kterou budete platit. Těchto služeb lze využít i pro limousine service, který samozřejmě vyjde mnohem dráž než u nás. Jak sami vidíte, dostat se s půjčeným vozem do zahraničí není žádný problém, stačí se pouze obrátit na odborníky, které má půjčovna aut Praha.

Přidat komentář

*